|
|
|
|
ANASAYFA
ÜRÜNLER
BAKIM
FOTOĞRAF GALERİSİ
KURUMSAL
İLETİŞİM
KARTEPE TANITIM
KULLANIM ŞARTLARI


Maşukiye Kayak Evi, bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve haberin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi ve güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir. 

Maşukiye Kayak Evi, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya yayından kaldırabilir.

Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Maşukiye Kayak Evi'nin herhangi bir taahhüdünü kapsamadığından, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bu kişilere ait olacaktır.

Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak zarar, maddi ve/veya manevi kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette Maşukiye Kayak Evi sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her ne nam altında olursa olsun Maşukiye Kayak Evi'nden talepte bulunulmayacaktır.

masukiyekayak.com sitesinde yer alabilecek herhangi bilgi, istatistiki şekil ve değeri, Maşukiye Kayak Evi bunlara içerik olarak yer vermekledir.

Bu sözleşmeyle sağlanmış olan hak ve sorumluluklar hiçbir şekilde bir başka şahıs veya tüzel kişiye ücretli veya ücretsiz devredilemez, kiralanamaz, kullandırılamaz.

Maşukiye Kayak Evi, kendi sitesi üstünden yapılan ve zarar doğurabilecek her türlü haberleşmeyi, yayını, bilgi aktarımını istediği zaman kesme hakkını ve gereken koşullar oluştuğu takdirde abone mesajlarını silme, aboneyi servislerden menetme ve aboneliğine son verme hakkını saklı tutar.

Maşukiye Kayak Evi kendi ürettiği ve/veya dışardan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

Maşukiye Kayak Evi, ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla üyelere haber vermek zorunda olmadan işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi mevcut maddelerini değiştirebilir, iptal edebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.