|
|
|
|
ÜRÜNLER
FOTOĞRAF GALERİSİ
KARTEPE TANITIM
GENEL BİLGİLER
TURİSTİK FAALİYETLER
SOSYAL YAPI
TANITIM FİLMİ
FOTOĞRAFLAR
VİDEOLAR
KULLANIM ŞARTLARI

Maşukiye Cansu Alabalık Tesisleri
Cansu Bungalov
Maşukiye'de 15 yıldır 4 mevsim hizmet veren Maşukiye Cansu Tesisleri; hizmet yelpazesi zenginliğinin, işletme kalitesi ile bütünleştiği, üstlendiği misyon ve kurumsal kimliği ile bölgenin adını duyurmaya çalışan Maşukiye Cansu Tesisleri Kartepe bölgesinin öncü kuruluşlarından biridir.
Cevizdibi Otel & Restaurant
Cansu Bungalov
Restaurant 3000 M2 açık ve 300 M2 kapalı alanda kurulmuştur. Şömine ile ısınabilir ocak başında etinizi pişirebilirsiniz. Kasabımızın sizler için özel olarak hazırladığı kuzu etinin dilediğiniz bölümünü kilo ile satın alabilir, mangalda ister kendiniz isterseniz biz pişirebiliriz. Çocuklar mutlu olurlar, aileler sıcak ve nezih bir ortamda neşelenirler.
Kartepe Turizm Derneği
Cansu Bungalov
Kartepe Turizm Derneği 2009 yılında belde insanları tarafından kurulmuştur. Doğal hayatı, korumakla, kültürü yaşatmak ve geliştirmek yolu ile sağlıklı bir turizmin beldemizde ilerleyeceği kanısında olan dernek yöneticileri, aynı düşüncede olan Kartepe sakinlerini ve ziyaretçilerini dernek çatısı altında buluşturmaktadır.
Kartepe Ulaşım
Cansu Bungalov
Kartepe'ye nasıl ulaşırım diye düşünüyorsanız;
Aşağıdaki linkten haritada , demir yolu ile, kara yolu ile hatta hava yolu ile Kartepe'ye nasıl ulaşabileceğinizi öğrenebilirsiniz.
http://turizm.kartepe.bel.tr/tr/icerikkategori/1/2/nasil-ulasirim.aspx
Kartepe Konaklama
Cansu Bungalov
Maşukiye'de bir çok tesiste konaklama imkanı mevcuttur. Her biri biribirinden misafirperver pek çok tesisimiz bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; Cansu Bungalov Otel, Ceviz Dibi Otel, Konak Pansiyon; Bizim Ev Pansiyon, Serende Pansiyon'dur..
Kartepe Yemek
Cansu Bungalov
Kartepe'de nerede yemek yenir? Akasya Alabalık Restaurant Değirmen Restaurant Manolya Restaurant Maşukiye Koru Park Pınar Alabalık Restaurant Saklı Bahçe Restaurant Şelale Restaurant Vadi Restaurant Yazıcılar Restaurant.. Bunlar sadece bir kaçı.. Kartepe Rehberi'nden daha pek çoğunu öğrenebilirsiniz.